VRK Travel

 


VRK Travel ir tūroperators, kas strādā Eiropas tirgū. Mūsu profils: autobusu tūres un aviotūres organizācija pa Eiropu. Kompānijas mērķis - augstas kvalitātes ceļojumu organizācija par pieņemamām cenām. Sakarā ar tūristu plūsmu palielināšanos no Krievijas uz Eiropu, mūsu kompānija var piedāvāt zemākās cenas par ceļojumiem un transporta pakalpojumiem, kā arī zemas cenas viesnīču apmešanās vietas Eiropā.

VRK Travel ir pieejami savi komfortabli autobusi, labi izveidotas atiecības ar starptautiskiem partneriem: viesnīcām, ekskursijas gidiem un prāmju kompānijām. Mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kuri padara mūsu tūristu atpūtu ērtu un neaizmirstamu. VRK Travel galvenais mērķis ir tūres organizācija un attistīšana ar turpmāko realizāciju caur ceļojuma aģenturām. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc tūrisma tirgū, ar 2012 gadu, VRK Travel sāk darbu pie tiešo tūres pārdošanu ceļotājiem.

VRK Travel TATOhttp://tato.em.gov.lv/register/view/439

Tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāze izveidota 2010.gada jūnijā, lai īstenotu 13.04.2010 Ministru Kabineta noteikumus Nr.353 Noteikumi par tūrisma operatora, tūrisma aģenta un klienta tiesībām un pienākumiem, kompleksa tūrisma pakalpojuma sagatavošanas un īstenošanas kārtību, klientam sniedzamo informāciju un naudas drošības garantijas iemaksas kārtību [stājas spēkā 14.06.2010.]
Saite uz dokumentu:
http://www.likumi.lv/doc.php?id=208158